Друзі. Ми працюємо з сервісами доставки їжі

шукайте ресторан «Brugge» у відповідних додатках та замовляйте наше крафтове пиво та страви з меню.

Якщо ви знаходитесь поза радіусом роботи цих сервісів - ми можемо відправити вам замовлення на таксі.

Або ви можете скористатися знижкою 20% на самовивіз та забрати ваше замовлення самі.

Дзвоніть: +38 067 992 91 91

Бельгійський ресторан - пивоварня

Ми відповідаємо за смак свого пива,
адже варимо його самі!

Наше пиво

Унікальні рецепти та багатий досвід, кращі зарубіжні практики пивоваріння, сировина найвищої якості й любов до своєї справи перетворюють звичайні інгредієнти в чудовий напій, здатний задовольнити найрізноманітніші смаки наших дорогих відвідувачів. Наша пивоварня піклується про те, як зробити пиво унікальним, надати йому неповторний та незабутній смак.

Cтрави до пива

Віртуозна комбінація смаків, дивовижні нетривіальні поєднання знайомих продуктів, переплетення компонентів і запахів, авторські рецепти і високий рівень наших страв відкриє Вам двері в дивовижний гастрономічний світ. У кожній страві до дрібниць продумані всі спеції і компоненти таким чином, що звичні продукти набувають зовсім новий і дивовижний смак.

Brugge це:

Бельгійський пивний ресторан в Києві. Подарувати досвідченому місту гідний пивний ресторан - непросте завдання! На створення Brugge нас надихнула невелика пивна в місті Брюгге (Бельгія). У пошуках ідей наша команда побувала у найкращих місцях Європи, вивчала смаки гурманів і нарешті знайшла ідеальне поєднання: випадково опинившись в бельгійському містечку ми скуштували ідеальні купажні пивні сорти, побачили ідеальну щільність піни і захоплені обличчя гостей. Продукт повинен дарувати посмішку після першого ковтка - це стало основою ідеї створення ідеального пивного ресторану. Своїми думками ми поділилися з господарем тієї самої пивної - він поділився своїми рецептами і технологіями - так на Маршала Конєва 8, за кілька тисяч кілометрів з’явився маленький острівець Бельгії - "Brugge".